O nas

Biuro podróży

Od samego początku postawiliśmy na jakość usług. Najważniejszy dla naszej firmy jest Klient, któremu staramy się zapewnić standard dostosowany do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Podróże są naszą pasją, a wieloletnie doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i pomocy w wyborze oferty spełniającej oczekiwania Klienta. 
Firma dzięki stałej współpracy z największymi organizatorami wczasów posiada bardzo szeroką ofertę wyjazdów zagranicznych oraz krajowych.

Jesteśmy przedstawicielami renomowanych touroperatorów, tj. TUI, Itaka, Rainbow, Grecos Holiday, Sun&Fun, Coral Travel, Exim Tours, ETI, Almatur, Tęcza, Marco  i wielu  innych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wczasy i wycieczki lotnicze, autokarowe oraz wczasy z dojazdem własnym.
Sprzedajemy bilety autokarowe największych licencjonowanych polskich przewoźników. Proponujemy Państwu połączenia do prawie wszystkich państw europejskich, kilkaset miast, łącznie kilka tysięcy połączeń.


Zadowoleni Klienci to dla nas największa satysfakcja ale i żywa reklama. Dlatego Ci, którzy sprawdzili jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas zaufaniem. To dla nas największa nagroda  i motywacja.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura!

Halina Rokowska

 

Dane rejestrowe:

Biuro Podróży COM-TOUR  Halina Rokowska

Ul. Solskiego 2    32-600 OŚWIĘCIM 

NIP: 549-102-83-34

REGON: 852503603

KONTO BANKOWE: 06 1240 4155 1111 0000 4630 2948