O nas


Od samego początku postawiliśmy na jakość usług. Najważniejszy dla naszej firmy jest Klient, któremu staramy się zapewnić standard dostosowany do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Podróże są naszą pasją, a wieloletnie doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i pomocy w wyborze oferty spełniającej oczekiwania Klienta. 
Firma dzięki stałej współpracy z największymi organizatorami wczasów posiada bardzo szeroką ofertę wyjazdów zagranicznych oraz krajowych.

Jesteśmy przedstawicielami renomowanych touroperatorów, tj. TUI, Itaka, Rainbow, Grecos Holiday, Ecco Travel, Sun&Fun, Coral Travel, Exim Tours, ETI, Almatur, Buksa Travel, Tęcza, Marco, Euro Pol Tour  i wielu  innych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wczasy i wycieczki lotnicze, autokarowe oraz wczasy z dojazdem własnym.
Oprócz oferty typowo turystycznej w świadczonych przez nas usługach znajdują się również bilety i ubezpieczenia.
Sprzedajemy bilety autokarowe największych licencjonowanych polskich przewoźników. Proponujemy Państwu połączenia do prawie wszystkich państw europejskich, kilkaset miast, łącznie kilka tysięcy połączeń.


Zadowoleni Klienci to dla nas największa satysfakcja ale i żywa reklama. Dlatego Ci, którzy sprawdzili jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas zaufaniem. To dla nas największa nagroda  i motywacja.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura!

Halina Rokowska

 

Dane rejestrowe:

Biuro Podróży COM-TOUR  Halina Rokowska

Ul. Solskiego 2    32-600 OŚWIĘCIM 

NIP: 549-102-83-34

REGON: 852503603

KONTO BANKOWE: 06 1240 4155 1111 0000 4630 2948